search
top

Gra Wiejskie Życie

Trwają pracę nad wdrożeniem nowego serwisu dla gry Wiejskie Życie na gra farma – centrum najlepszych gier farmerskich. W jednym miejscu będziecie mogli zagrać w Wiejskie Życie oraz Big Farm. Do tego w serwisie będą zamieszczone poradniki, opisy z recenzjami oraz najnowsze wiadomości o newsach i planowanych aktualizacjach w grach. Pod każdym wpisem będziecie mieli także możliwość komentarzy i wyrażania własnej opinii.

Zapraszamy wszystkich graczy lubiących gry farmerskie wyżej wymienione do rozpoczęcia gry właśnie na naszej stronie. Jest ona tworzona z pasji do gier przez aktywnych graczy z gry Wiejskie Życie oraz Big Farm. Dzięki bezpośrednim kontaktom z firmą Plinga macie pewność, że zostaniecie powiadomieni o planowanych zmianach i aktualizacjach, oraz konkursach i wydarzeniach w grze jako pierwsi.  Życzymy wszystkim miłej zabawy i służymy pomocą.  Administracja GraFarma.PL

 Opis Wiejskie Życie , Poradnik i FAQ do gry Wiejskie Życie , Wiejskie Życie – screeny z gry , Kontakt

2 komentarze to “Gra Wiejskie Życie”

  1. admin pisze:

    Zapraszamy do komentowania serwisu gra farma oraz dodanych wpisów. Będziemy się starać informować Was o wszystkich nowościach z gier Wiejskie Życie oraz Big Farma.

  2. Donna pisze:

    Dobra gierka, farma. Polecam 0 stresu tylko fun..

top