search
top

Gra Wiejskie Życie opis, recenzja

Gra Farmerska „Wiejskie Życie”

W sieci pełno jest gier w których możemy zająć się wirtualną, internetową farmą. Gra farma „Wiejskie Życie” to przykład jednej z najlepszych produkcji dostępnych w internecie. Poniżej serwis GraFarma.PL postara się przybliżyć Wam o czym jest ta gra, i na czym polega. Na naszej stronie znajdziecie też najświeższe informacje i newsy z gry Wiejskie Życie, poradnik do gry, oraz screeny. Dla waszego użytku włączone są też komentarze, które możecie dodawać pod wpisami newsów na stronie głównej.

wiejskie życie opis

Gra Farma: Wiejskie Życie – Opis

 Wiejskie Życie online
Zapraszamy do gry w serwisie GraFarma.PL

Wstęp do gry „Wiejskie Życie”

Wiejskie Życie jest grą MMORPG w którą można grać bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej. Wszystko czego będziemy potrzebowali to przeglądarka internetowa i dostęp do połączenia z siecią WWW. Gra została stworzona przez firmę Plinga z Niemiec jednak dla polskich graczy dostępne jest spolszczenie więc nie powinno być problemów ze znajomością języka. Ponieważ gry stworzone przez firmę Plinga wyróżnia bardzo dobra oprawa graficzna i dźwiękowa tak też jest i w tym przypadku. Po zalogowaniu się w świecie Wiejskie Życie możemy od razu dostrzec bardzo ładne grafiki i animacje. W grze dostępny też jest samouczek, który przeprowadzi nas przez pierwsze etapy w grze więc nie powinno być problemów z jej poznaniem. Na uwagę zasługuje bardzo rozbudowany aspekt społecznościowy który w innych grach farmerskich nie jest tak mocno dopracowany. Do wyboru mamy dwie możliwości rejestracji. Za pomocą Facebooka  i standardowo poprzez podanie loginu i hasła. Proces rejestracji przebiega szybko i sprawnie i już wkrótce możemy rozpocząć zabawę w tworzenie swojej własnej farmy czy jak kto woli gospodarstwa.

Wiejskie Życie - rejestracja

Rejestracja w grze Wiejskie Życie

W Wiejskim Życiu po rejestracji..

Kiedy już przejdziemy przez prosty i szybki proces rejestracji konta gracz rozpoczyna pierwsze kroki gry na farmie. W początkowym etapie mamy jedynie kawałek ziemi na którym rośnie bardzo mało roślin a duża jego część leży odłogiem i wymaga opieki przez sprawnego i mądrego farmera. Na początku przyjdzie nam zebrać trochę koniczyny,  i wyprodukowaniu trochę paszy dla krowy. W końcu świeże i zdrowe mleko to podstawa każdej dobrze prosperującej farmy.  Wszyscy smakosze sera natomiast ucieszą się z pewnością z możliwości już od początkowych etapów gry na farmie z możliwości produkcji sera. By to się udało musimy wcześniej zebrać troszkę grosza i zainwestować  w maszynę do produkcji smacznego sera. Jednak nie samym serem i mlekiem farma przecież stoi. By rozwinąć swoje gospodarstwo trzeba zainwestować w różnego rodzaju sadzonki i nasiona. Jeśli chcecie wyprodukować chleb, posiejcie trochę żyta na niezagospodarowane połacie ziemi i zbierzcie ziarno. Następnie już w młynie produkujemy mąkę, z której potem powstanie nasz świeży i pachnący chlebek. By plony były wysokie i by farma dobrze prosperowała konieczne też będzie zakupienie trochę nawozu, który w odpowiednich proporcjach zwiększy nasze zbiory a nadwyżkę będziemy mogli sprzedać na targu innym graczom. Z czasem stać nas będzie na zakup nowego sprzętu potrzebnego na farmie, sadzonek oraz zwierząt. Nie od razu Kraków zbudowano wiec trzeba się uzbroić w cierpliwość i stopniowo podążać według planu. A nasz plan powinien być prosty. Najlepsza, największa i najbogatsza farma w grze:) Gra farma Wiejskie Życie mobilizuje nas do codziennych odwiedzin. Jeśli np. nie będzie padał długi czas deszcz będziecie musieli sami zadbać o nawodnienie upraw na farmie. Więc nie zapominajcie o tym ponieważ farma bez farmera wcześniej czy później stanie się dzikim stepem nad którym już nikt nie panuje.

gra farma - wiejskie życie

Dobrze rozwinięta farma

Gra Farma: „Wiejskie Życie” podsumowanie..

W podsumowaniu jako administracja portalu GraFarma.Pl możemy z czystym sumieniem polecić tą grę farmerską wszystkim bez względu na wiek czy płeć. Jest to gra bezstresowa, nie ma w niej przemocy, agresji przez co według nas polecana być może całym rodzinom i traktowana jako rodzina gra online, gdzie dzieci mogą grać z rodzicami ucząc się przy okazji podstaw ekonomii i współpracy z innymi farmerami. Tylko dobrze zarządzana farma rozkwitnie pod naszym okiem. Gra tego typu to bardzo dobra rozrywka na wiele godzin. Dzięki bardzo rozbudowanej integracji z innymi farmerami możemy w grze poznać wielu ciekawych farmerów spotkanych podczas przygody w Wiejskim Życiem. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas będzie dla Was przyjemną rozrywką i dobrze zagospodaruje Wasz wolny czas. Udanych plonów i zbiorów. 

 

Życzymy Miłej Gry,

Administracja: GraFarma.PL

top