search
top

Niebieski Kapturek

Dziś 16.10.2014 została wprowadzona nowa aktualizacja w grze Wiejskie Życie pod ciekawą nazwą „Niebieski Kapturek”. Możecie się spodziewać nowego gościa w Wiejskim Życiu o niebieskim nakryciu głowy. By było ciekawiej poniżej historia naszej bohaterki:)

Była sobie mała dziewczynka, która żyła na wsi i nosiła zawsze niebieskie nakrycie głowy. Z tego też powodu każdy wołał na nią „Niebieski Kapturek”. Pewnego dnia jej kochana babcia musiała się wyprowadzić, co bardzo zasmuciło Kapturka.
Parę dni później Niebieski Kapturek otrzymał list od swojej babci. Była ona bardzo chora i potrzebowała pomocy. Kapturek postanowił więc odwiedzić babcię i przynieść jej pyszne prezenty na poprawę humoru. Jego brat Farryl pomógł przy tym.

 

Gdy Niebieski Kapturek szedł tak poprzez ciemny las, zagubił się i trafił na wielkiego, złego wilka. Zaproponował mu, że wskaże poprawną drogę, ale tylko w zamian za coś do picia. Niebieski Kapturek przystał na propozycję, a wilk wskazał w stronę pięknej polany z wieloma kwiatami. Kapturek zebrał parę kwiatków, po czym zauważył, że wilk nie wskazał mu dobrej drogi.
Spotkał wilka po chwili ponownie, a on – tym razem w zamian za coś do jedzenia – zaoferował wskazanie w końcu prawdziwej drogi do domu babci. Kapturkowi nie było do śmiechu, gdyż jedzenie prawie się skończyło jeszcze przed dojściem do babci. Co za zły, perfidny wilk – znów wskazał nie tę drogę! Kapturek zaczął się już bać, ale w końcu ujrzał dom babci, do którego wbiegł w try miga.

 

W środku przy stole ktoś już siedział i jadł deser. Był to wilk… Nagle zdjął on swoją głowę (!) i… Okazało się, że był to… Farryl, który chciał swojej siostrze spłatać jedynie figla!

 

Jedna odpowiedź to “Niebieski Kapturek”

  1. Adam pisze:

    Czekam na kontynuacje

top