search
top

Jesienny Bal Maskowy

W nowej aktualizacji w Wiejskim Życiu wszystko będzie się kręcić wokół czarującej jesiennej nocy, podczas której liczą się tylko taniec i miłość.
Felicji się spieszy, nasza farmerska księżniczka pędzi na wielki jesienny bal maskowy i boi się, że nie zdąży na spotkanie z tajemniczym wielbicielem. Czy on rozpozna ją w ogóle pod białą maską z piór?
Po wejściu na jesiennie ozdobioną salę balową, wszystkie troski Felicji zniknęły: ciasta z dyni, kwiatki, ozdoby i muzyka country! Wszystkie te świecidełka i błyskotki! I on, stojący w rogu, Felicji jesienny książę. Patrząc na nią swymi błyszczącymi oczami, wyciągnął do niej swoją prawą rękę i poprosił do tańca…
Zabawa trwa do samego rana! Najważniejszym momentem jesiennego balu maskowego jest dla Felicji taniec z jej szarmanckim towarzyszem pod gwieździstym niebem.
Baw się z Felicją i jej znajomymi w najnowszej aktualizacji w Wiejskim Życiu! Przygotuj maskę, czarujący strój taneczny i nie przegap żadnego zadania ani nagrody podczas tej magicznej nocy!

Comments are closed.

top